Bir KOAH Hastasının Gerçek Tıpla İyileşme Öyküsü

0
4983

1964 Erzurum Doğumluyum. Babam müteahhit olmasından dolayı çocukluğumdan beri inşaat işlerinde çalıştım. Çimento tozu vb. çok maruz kaldım. 22 yaşından itibaren günde 2-3 paket sigara içiyordum. Sağlıksız ve düzensiz beslenmeyle hızlıca sağlığım bozuldu.

41 yaşından sonra koah hastalığı teşhisi konuldu. KOAH ilaçları ile nefes darlığı çektiğim zamanlarda foradil ilacı kullandım. Zamanla foradil kullanımım günde 2-3 kez olamaya başladı. 5o yaşıma geldiğimde artık yürüyemez hale geldim. Son doktora gittiğimde film ve tetkiklerden sonra akciğerimin %10 kaldığı belirtildi.

Kardeşimin tavsiyesiyle Gerçek Tıpla tanıştım. Sonrasında foradil ilacı dışında bütün ilaçları bıraktım. Beslenme ve yaşam tarzımı düzelttim. KOAH hastalığında nefes alamadığımdan hayat çekilmez oluyordu. Baş ağrısı, kanlı balgam ve çok ağrı çekiyordum.

Oruçlara önce 36 saatliklerle başladım. Sonra 5 defa 3 günlük oruçlar tuttum. Sonrasında 3’er ay arayla 4 kez 10 günlük açlık yaptım. Vücudumda inanılmaz rahatlıklar oldu. Her geçen gün kendimi daha iyi hissettim. Şuanda tüm normal insanların yaptığı tüm aktiviteleri yapabiliyorum. Çok mutluyum. Çalışma hayatımda ve özel yaşantımda yapamadığım her şeyi artık yapabiliyorum.

Şuanda KOAH hastalığım %50 azaldı. Kendimi çok iyi hissediyorum. Eskiden 5 katı 2-3 kez dinlenerek çıktığım halde şimdi tek seferde çıkabiliyorum. Çıkamadığım yokuşlardan çıkıyorum ve rahat nefes alıyorum. %100 iyileşeceğim zamana hızla yaklaşıyorum. Bu yöntemi bulan ve devam ettiren tüm kişilere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Hayata yeniden dönüşümüze vesile oldukları için Allah hepsinden razı olsun.

15.08.2015

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.