Profesör David Keith Chemtrails Atımları Açıklıyor

0
3130

Chemtrails ve Jeomühendislik geniş etkilere sahiptir. Dünya çapında şirketlerin desteklediği CFR, Bilderberg para babaları toplantılarında, ülkemizden de giden temsilci siyasetçiler tarafından onaylanmış; insanları kontrol, kıtlık ve yavaş yavaş zehirleyerek sağlığından edilerek öldürülmesi teknikleri birer silah olarak belirlenmiş, ülkenin saf aymaz ne yaptığını bilmeyen aç gözlü memurları siyasileri ve iktidarları tarafından, 80’lerden itibaren daha da yoğunlaştırılan bir ölüm sistemine mahkum etmiştir.

Ajanda 21 faaliyetleri içinde; toplumların su, yiyecek, enerji kaynaklarının şirketler tarafından tekelleştirilip yüksek kâr elde edilmesi yönünde sömürülmekteyiz. Bizleri koruması kollaması gerekenler çeşitli baheneler ile bizlerin vergilerini verdiğimiz makamlarımızla, hem kendi hem de toplumun tümünü ölüme sürüklemektedirler. Güçleri bizlerin imkanlarını yanlış kullanmaktan geçmektedir.

Bizim öncelikli amacımız sizleri Sağlık konusunda uyarmaktır. Hava durumu kontrol, genetik etkileyicilerle nüfus azaltımı, kitle imha sınıfı kimyasallarla düşünce ve hareket kabiliyeti sınırlamaları, ağır metal ve radyoaktif maddelerle ileri derecede vücut savunmasının kırılması ve hastalıklara yakalanılması sonucunda ilaç ve sağlık giderlerine yönlendirilerek ülkelerin kasalarının şirketler ve bürokratlar tarafından soyulması, sigorta şirketleri, bankacılık sektörüyle ölümünüz üzerine yönlendirilmesi ve o yolla toprak mal ve para kayıpları gibi çok uzun listeler yapmaktadır.

Etki mekanizması sadece yaşadığınızı sandırma yönünde işlemekte, güvendeymiş hissiyle ölünceye ve sakatlanıncaya kadar sürdürülmektedir. Sizin herhangi bir doğruya inanmamanız bu gerçeği değiştirmiyor. Öldürülüyor, sömürülüyor hiçbir değeriniz olmadan bitiriliyorsunuz. Bu duruma dur diyebilmek için elinizden gelen tek şey şimdilik burada ki uyarıları anlamaya çalışıp, anlamasanız bile paylaşmak, çevrenizde ve sosyal medya da bu işlere dikkat etmiş sorunun nereden kaynaklandığını çözemeyenlere ulaşmaktır. Eğer paylaşır ulaşırsanız sizlere de yardımı büyük olacaktır.

(Professor David Keith, Applied Physics and Environmental Engineering- Harvard.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.